DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 250 EUR/m-c
  • Firma: Gawo Recruitment
  • Kontakt: Gawo Recruitment
  • Telefon: 586297516
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Niania
Chcesz się nauczyć języka hiszpańskiego i poznać kulturę Hiszpanii? Zamieszkaj z hiszpańską rodziną jako Au Pair! Opiekując się dziećmi każdego dnia będziesz uczyć się języka hiszpańskiego. Możesz również dodatkowo zapisać się na kurs językowy, a wolnym czasie podróżować, odwiedzać znane miejsca, podziwiać słynne zabytki, poznawać niezwykle bogatą i ciekawą kulturę oraz historię kraju, a także zawierać nowe znajomości!

ZNAJOMOŚĆ HISZPAŃSKIEGO NIE JEST KONIECZNA!

Wymagania:

  • wiek: 18-28 lat,
  • komunikatywna znajomość angielskiego LUB hiszpańskiego,
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Oferujemy:

  • kieszonkowe ok. 250 euro miesięcznie,
  • gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój)  i pełne wyżywienie,
  • opieka agencji podczas całego pobytu.

Obowiązki:

  • Pobyt 9-12 miesięczny u hiszpańskiej rodziny – w ofercie również wyjazdy wakacyjne!
  • zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 25-30 h/tyg.
  • babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
  • pomoc w lekki pracach domowych (utrzymanie pokoju dzieci w czystości, sprzątanie zabawek).

Organizujemy również wyjazdu do innych krajów europejskich i do USA!

Już od 20 lat nasza firma pośredniczy w organizacji wyjazdów Au Pair. Zaufaj naszemu doświadczeniu, zgłoś się już dziś!