DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PhotoHotel
  • Kontakt: Joanna Wajs
  • Telefon: 794004584
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Palma de Mallorca
  • Państwo: Hiszpania

PRACA NA SEZON KWIECIEŃ-LISTOPAD 2020 GRECJA I HISZPANIA, SZKOLENIA ODBĘDĄ SIĘ W MARCU!

OPIS STANOWISKA:

Czym zajmuje się Specjalista ds Sprzedaży (tzw. Photo Advisor) w Photohotel?

  • Wyjaśnia turystom, jak działa firma Photohotel i pomaga w korzystaniu z terminali
  • Informuję o koncepcji firmy w biurze Photohotel i odpowiada za zamówienia
  • Dba o wizerunek firmy Photohotel w danym hotelu
  • Przyczynia się do utrzymania przyjemnego środowiska w klubie wakacyjnym
  • Pomaga w wyborze i selekcji zdjęć
  • Prezentacją i sprzedażą pakietów zdjęciowych turystom; ✉
  • Drukuje zdjęcia i układa je w albumy, magnesy lub breloczki
  • Przygotowuje raporty ze sprzedaży i wyników team-u
  • Współpracuje z fotografem i odpowiada za otwartą komunikację między team-em a team lider-em

WYMAGANIA:

Praca w Photohotel jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz co najmniej 19 lat
  • Znasz język angielski przynajmniej na poziomie B1 (każdy kolejny język obcy jest dodatkowym atutem)
  • Jesteś osobą ambitną, chętnie uczysz się nowych rzeczy i potrafisz zaoferować najwyższą jakość obsługi klienta
  • Nie masz doświadczenia, ale jesteś gotowy na nowe wyzwania
  • Jesteś osobą towarzyską i lubisz pracować w zespole
  • Potrafisz zadbać o wizerunek firmy i wkładasz energię i entuzjazm w to, co robisz
  • Jesteś gotów wyjść ze swojej strefy komfortu i lubisz nowe wyzwania
  • Doświadczenie w sprzedaży czy w pracy w customer service będzie Twoim dodatkowym atutem
  • Jesteś dostępny w marcu 2020 na szkolenie PhotoHotel i możesz pracować w sezonie (od kwietnia do października/listopada 2020) roku

OFERUJEMY:

  • Płacę minimalna 700 euro netto (na rękę) + prowizja ze sprzedaży (możliwości zwiększenia przychodów według wyników)
  • Transport w obie strony (do i z miejsca docelowego)
  • Zakwaterowanie w pobliżu hotelu, w którym będziesz pracować
  • 3 posiłki dziennie w hotelu, w którym będziesz pracował
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pracę w Grecji lub Hiszpanii (również wyspy Kanaryjskie i Baleary: Majorka i Menorka)
  • Możliwość rozwoju i nowych umiejętności
  • Bezpłatne szkolenie w Polsce przed wyjazdem do miejsca docelowego (m.in kurs fotograficzny, techniki sprzedaży, obsługa klienta według standardów firmy, integracja z firmą); wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem
  • uwaga! szkolenie jest przewidziane na 14.03-21.03. 2020 roku
  • Niezapomniane wrażenia od kwietna do listopada (z możliwością przedłużenia na cały rok).
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Słoneczną pogodę i endorfiny :)

Photohotel jest bezpośrednim pracodawcą i nie pobiera żadnych opłat ani prowizji.