• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 200-1 600 EUR/m-c
  • Firma: BUD-MAN EWELINA BATOR
  • Kontakt: Patrycjusz Bator
  • Telefon: 600389059
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma BUD-MAN obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Montaż okien, przygotowanie oraz produkcja rolet

Miejsce pracy: Segovia , Hiszpania

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.B
  • nie ma wymagania co do wykształcenia
  • mile widziane znajomość branży budowlanej w stopniu podstawowym. Głównie chodzi o instalację okien oraz

    podstawową wiedza dot. zabudowy karton-gips...
  • podstawowa znajomość obsługi komputera tzn . np .wydrukować maila.

  • mile widziany przedział wiekowy 22-38 lat, nie wykluczone inny wiek po rozmowie kwalifikacyjnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie rolet, tj. cięcie materiału na wymagane wymiary, późniejsze je składanie z oknem oraz ich montaż
  • mile widziana jest umiejętność gipsowania oraz podstawową wiedza dot. zabudowy karton-gips.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę pełny wymiar na czas próbny np. na 3 miesiące a potem na czas nieograniczony
  • wraz z podnoszeniem kwalifikacji możliwość awansu, rozwoju
  • Orientacyjnie wynagrodzenie - 1200€-1600€/miesiąc na rękę - zależne od stopnia kwalifikacji i

    znajomości tematu lub stopnia chęci nauczenia się.

  • >> Praca NIE sezonowa <<
  • Proponuje pomoc w znalezieniu lokum i pomoc we wszystkich sprawach związanych z rejestracją rezydenta w Hiszpanii.

  • ciepły hiszpański klimat, fajna atmosfera, poznanie innej kultury,

Firma z 12 letnim doświadczeniem przyjmę do pracy pracownika na pełny etat w Hiszpanii w

przepięknym mieście Segovia z mnóstwem zabytków w tym słynny akweduktem w Segovii. Możliwość poznania kultury i zwiedzenia pięknej Hiszpanii. Możliwość nauczenia się języka hiszpańskiego - 3 najpopularniejszego języka na świecie.

Zainteresowanych poważnie ofertową proszę o kontakt:

Telefon kontaktowy :

+48 600 38 90 59

+34 660 666 080

[email protected]

z poważaniem :  Patrycjusz Bator

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”