DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 300-1 700 EUR/m-c
  • Firma: BUD-MAN
  • Kontakt: Patrycjusz Bator
  • Telefon: 600389059
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Firma BUD-MAN obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Prace budowlane - montaż okien ! ,
przygotowanie oraz produkcja rolet

Praca nie przez agencję !  Praca bezpośrednio z firmą w Hiszpanii

Miejsce pracy: Segovia , Hiszpania

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość branży budowlanej w stopniu podstawowym. Głównie chodzi o instalację okien oraz podstawową wiedza dot. zabudowy karton-gips, wykończenia gipsem, silikonem.

  • duży plus jeżeli umiesz spawać konstrukcje stalowe - nie wymagane kursy czy licencje.
  • podstawowa znajomość obsługi komputera tzn . np .wydrukować maila. MS Word, Excel
  • mile widziany przedział wiekowy 25-40 lat, nie wykluczone inny wiek po rozmowie kwalifikacyjnej.
  • nie ma wymagania co do wykształcenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie rolet, tj. cięcie materiału na wymagane wymiary, późniejsze je składanie, montaż z oknami, załadunek oraz ich montaż na budowie, dokonywanie wykończenie gipsem i silikonem
  • mile widziana jest podstawową wiedza dot. zabudowy karton-gips oraz umiejętność gipsowania

OFERUJEMY:

  • pracę na pełny wymiar
  • wraz z podnoszeniem kwalifikacji możliwość awansu, rozwoju
  • Orientacyjnie wynagrodzenie - 1300€-1700€/miesiąc na rękę - zależne od stopnia kwalifikacji i
  • znajomości tematu lub stopnia chęci nauczenia się.
  • >> Praca NIE sezonowa <<
  • Proponuje pomoc w znalezieniu lokum i pomoc we wszystkich sprawach związanych z rejestracją rezydenta w Hiszpanii.
  • ciepły hiszpański klimat, fajna atmosfera, poznanie innej kultury,

Firma z 15 letnim doświadczeniem przyjmę do pracy pracownika w Hiszpanii w przepięknym mieście Segovia z mnóstwem zabytków w tym słynny akweduktem w Segovii. Możliwość poznania kultury i zwiedzenia pięknej Hiszpanii. Możliwość nauczenia się języka hiszpańskiego - 3 najpopularniejszego języka na świecie.

Zainteresowanych poważnie ofertową proszę o kontakt:

Telefon kontaktowy :

+48 600 38 90 59

+34 660 666 080

[email protected]

z poważaniem :  Patrycjusz Bator